Pneuservis

Nakoľko disponujeme  tou najmodernejšou technológiou v oblasti pneuservisu dokážeme  prezuť a vyvážiť vaše kolesá  úplne presne.
Značka SIVIK sa radí k elitnej značke autoservisnej a pneuservisnej techniky. Ich stroje sú osadené najmodernejšimi technológiami s vysokou mierou presnosti.

Vyvažovačka Sivik Galaxy Plus obsahuje tie najkvalitnejšie komponenty. Pohybové a záťažové senzory  zaobstarajú to veľmi presné vyváženie. Vstavané meradlá pre šírku a veľkosť disku vylučujú akékoľvek zlyhanie ľudského faktoru. Implementovaný laserový zameriavač zaručí to najpresnejšie nalepenie závažia na vaše koleso.

Prezúvačka KS402A je najvyššia rada od značky SIVIK. Kvalitné materiály zabezpečujú rýchlu a kvalitnú prácu bez porúch. Vyznávačka je vybavená pomocným ramenom pre montáž a demontáž Run Flat  alebo nízko-profilových pneumatík, pričom garantuje nepoškodenie gumy pri montáži. Vstavané delo pomáha pri dofukovaní pneumatík, ktoré boli zle skladované (boli poukladané na sebe) alebo pri nastreľovaní úzkych pneumatík na široký disk.

 Neváhajte nás kontaktovať pri akejkoľvek otázke ohľadom pneuservisu a skladovania pneumatík.